Kursy

Im wcześniej zaczynamy uczyć się języka obcego, tym łatwiej, a przede wszystkim szybciej przebiega proces jego przyswajania. Łatwiejsza staje się też nauka kolejnego języka. Dzieci bardzo szybko uczą się przez „osłuchanie”, a ich ciekawość świata, wrażliwość i chęć poznania wszystkiego co nowe, zmusza je do zadawania licznych pytań, a tym samym do powtarzania nowych nazw, zwrotów i zdań. Na wykorzystaniu tej prawidłowości opiera się sposób prowadzenia zajęć w grupach naszych najmłodszych uczniów.

OK ENGLISH COURSE organizuje kursy dla dzieci już od zerówki, na siedmiu poziomach zaawansowania, w zależności od wieku i stopnia znajomości języka. Już od pierwszych lekcji chcemy, aby dzieci miały pozytywne nastawienie do nauki języka, by uczyły się bawiąc. Dlatego podczas zajęć występuje dużo elementów gier, scenek teatralnych, ćwiczeń plastycznych, piosenek, quizów itp.

Tematyka zajęć i materiały dobierane są tak, by zaspokoić „dziecięcy głód wiedzy”, a jednocześnie rozwinąć zainteresowania i poszerzyć horyzonty. Bardzo szeroko wprowadzane są techniki „gier i zabaw”, w które wplatane są odpowiednio dobrane proste zwroty, słownictwo i wybrane elementy gramatyki praktycznej. Dzięki temu nauka w OK ENGLISH COURSE jest dla dzieci po prostu przyjemnością. Zapominają, że się uczą – tak dobrze się przy tym bawią.

Nad całokształtem zajęć, ich formą i programem czuwa mgr filologii angielskiej, nauczyciel dyplomowany Aleksandra Ponińska. Posiada ona ponad dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć językowych na wszystkich poziomach dla różnych grup wiekowych.

Nauka języka angielskiego dla dzieci i dorosłych