Angielski dla młodzieży

Zdajemy sobie sprawę, że kiedy młody człowiek trafia do szkół ponadpodstawowych, zaczyna powoli przygotowywać się do startu w dorosłe życie. Wszystko, czego nauczy się w tym wieku procentować będzie później. Niezależnie czy posiada uzdolnienia humanistyczne, czy techniczne język obcy zawsze będzie ważnym elementem jego życia, a często decydować będzie o sukcesie w przyszłości. Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży na wszystkich poziomach zaawansowania językowego: od początkujących do zaawansowanych. Zapewniamy naukę w małych grupach (4 – 6 osób), co gwarantuje indywidualne podejście do potrzeb każdego ucznia. Nauczyciel w czasie trwania kursu ciągle śledzi indywidualne postępy i pomaga wybrać najodpowiedniejszą metodę uczenia się.

Bardzo ważne jest dla nas, aby uczniowie rozwinęli znajomość angielskiej gramatyki i słownictwa, ale szczególny nacisk kładziemy na umiejętność komunikowania się.

Uczymy uczyć się języka obcego.

Programy nauczania i materiały wykorzystywane podczas zajęć prezentują najwyższy poziom merytoryczny, a poruszana tematyka i związane z nią słownictwo są idealnie dostosowane do potrzeb i zainteresowań młodych słuchaczy. Metoda nasza kładzie nacisk na praktyczne wykorzystanie języka, dlatego podczas zajęć młodzi ludzie spotkają się z realnymi, wziętymi z życia sytuacjami i zadaniami. Dzięki temu język angielski w OK ENGLISH COURSE nie jest nudną i abstrakcyjną teorią, ale praktyczną, przydatną umiejętnością i fascynującą przygodą.

Nauka języka angielskiego dla dzieci i dorosłych