Opinie

W moim przypadku jest to nauka w trybie indywidualnym, bardzo mi to odpowiada, ponieważ pracuję w systemie zmianowym. Teacher profesjonalny i wyrozumiały. Zajęcia w miłej atmosferze szybko mijały. Przeważnie przychodzę na zajęcia raz w tygodniu, chciałabym częściej, niestety moja praca mi na to nie pozwala. Jak najbardziej polecam OK English Course innym.

Agnieszka Jędrzejewska

Dodatkowy angielski pomaga dziecku w nauce, w szkole dostaje lepsze oceny- czwórki i piątki. Syn chętnie uczęszcza na dodatkowy angielski. Lektorka dobrze tłumaczy przerabiany materiał. Nauka tu jest na bardzo dobrym poziomie. Polecam!

Anna Staniszewska

Dodatkowy angielski jest potrzebny, gdy uczeń się gubi i nie jest w stanie na lekcji wszystkiego  zrozumieć. Nauczyciel widzi postępy ucznia, wie że rozumie swoją wypowiedź, dostaje lepsze oceny, zalicza.

Tutaj ma czas na samodzielną analizę i powtarzanie DOBRYCH przykładów, chęci czasami są a czasami tylko przyzwyczajenie.

Bezpośredni kontakt z lektorem doje możliwość bezstresowej wypowiedzi i natychmiastowej korekty błędów. Czasami  do znudzenia wałkuje się jeden temat aby uczeń miał pewność na całe życie, że ta forma jest właściwa.

Tak! Polecam innym dodatkowe lekcje w OK English Course.

Barbara Łuczak

Zajęcia odbywają się punktualnie. Lektorka jest zawsze przygotowana, stosuje urozmaicone metody i techniki nauczania, w zrozumiały sposób przedstawia słownictwo i  wyjaśnia zagadnienia gramatyczne Jestem zadowolona, więc po wakacjach wróciłam do p. Ani. Polecam 🙂

Bianka Piotrowicz

Lektor jest zawsze przygotowany bardzo profesjonalnie do zajęć, stosuje urozmaicone metody i techniki nauczania. Lekcje są zawsze prowadzone bardzo ciekawie, często poprzedzane dodatkowymi opracowaniami z innych podręczników czy też programów komputerowych. Słownictwo i zagadnienia gramatyczne przedstawiane są na uniwersyteckim poziomie. Nauka prowadzona w sposób profesjonalny, zgodnie z programem nauczania zawartym w podręczniku, często wykraczająca poza program. Zajęcia rozpoczynają się i kończą bardzo punktualnie, zgodnie z czasem odliczanym przez ścienny zegar szkolny.

Jak najbardziej polecam szkołę OK ENGLISH COURSE wszystkim niezdecydowanym studentom piątej pory roku, gdyż języków obcych wnuki uczą się już w przedszkolach i trzeba jakoś nawiązać z nimi kontakt. Szczególnie jeśli chce się być dziadkiem na europejskim poziomie.

Z poważaniem
Karol Bora

Zajęcia z j. Niemieckiego bardzo pomagają, Marta czuje się pewniej na lekcjach. Przestała się bać mówić po niemiecku. Na sprawdzianach otrzymuje większą ilość punktów. Bardzo dobra ocena stała się bardziej pewna. Chętnie ma zajęcia. Córce odpowiada forma zajęć bez podręcznika lecz z kserówkami przynoszonymi przez lektora. Omawiany materiał zawsze jest dobrze wytłumaczony i rozszerzony w stosunku do materiału szkolnego. Lekcja upływają w miłej atmosferze, która sprzyja nauce. Na pewno polecę i szkołę, i lektorkę.

Bianka Piotrowicz

Dodatkowy angielski pomaga córce w nauce, Marta rozwinęła umiejętność mówienia i słownictwo. W szkole dostaje lepsze oceny, w ubiegłym roku Marta miała 5 na zakończenie, a w tym to zobaczymy 🙂 Przerabiany materiał na zajęciach był doskonale tłumaczony.

Córka chętnie uczęszcza na dodatkowy angielski. Dzięki p. Magdzie dodatkowe lekcje to przyjemność, a nie dodatkowy obowiązek. Cytat Marty: „Zajęcia z angielskiego to sama przyjemność” 🙂

W skali od 1 do 10, dałabym 10!

Bianka Piotrowicz

Córka była zadowolona z dodatkowego angielskiego, chętnie uczęszczała na zajęcia. Lekcje te pomagały jej w nauce w szkole, gdzie dostawała lepsze stopnie. Przy małej grupie dzieci dużo czerpią z tych lekcji, tak więc polecam tę szkołę językową.

Monika Kowalewska

Chciałbym podziękować za te kilka miesięcy, dzięki spotkaniom i Tymka pracy udało mu się zdać egzamin z j. angielskiego i jest w Katoliku w klasie z poszerzonym angielskim

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc
Życzę udanych wakacji
Teodor Barciński

Honestly, I liked the lessons here. I learned quite a lot and improved gearly over my course. The teachers here are nice and you can actually talk with them, so most of the time you’ll have a nice atmosphere. The level of English is high and you can also get to know the British Culture in new ways. I know this might sound a bit generic but I enjoyed my time there.

Kuba Matuszewski

Wszystkim Państwu, którzy będą szukać dobrej szkoły językowej dla swoich młodszych i starszych dzieci lub siebie samych , polecę szkołę OK English Course. Swobodna i jednocześnie ukierunkowana formuła nauczania, miła atmosfera pracy, dobry kontakt z lektorem, elastyczne godziny zajęć, sprawiły, że córka nabyła więcej śmiałości i swobody w mówieniu w języku angielskim, chętnie kontynuuje naukę, utrzymując bardzo dobre wyniki znajomości języka w szkole . Szkoła spełniła nasze oczekiwania i mam nadzieję , że razem będziemy kontynuować naukę w przyszłym roku szkolnym.

Pozdrawiam serdecznie
Joanna

Bardzo dziękuję za miniony rok szkolny, a w szczególności za zmotywowanie dzieci do nauki, za pomoc w przełamaniu ich wewnętrznych „blokad” i oporów a przede wszystkim za sprawienie, że przekonali się, iż nauka może być również fajną zabawą i sprawiać radość.

Monika Skowron

Bardzo wiele zawdzięczam OK English Course. Dzięki cotygodniowym zajęciom dostałem się do klasy dwujęzycznej w gimnazjum, w którym bardzo duży nacisk kładzie się na j.angielski i następnie do grupy zaawansowanej w liceum. Zajęcia te skutecznie rozwijają i dają możliwość komunikacji za granicą. Gdyby nie OK English Course, pewnie do teraz miałbym olbrzymie problemy z porozumiewaniem się w języku angielskim.
Jak najbardziej polecam 🙂 🙂 🙂

Marcin Stecewicz

Szanowni Państwo,
bardzo chciałabym podziękować za edukację mojej córki w roku szkolnym 2016/2017 w Państwa szkole. Profesjonalizm prowadzenia zajęć oraz przygotowanie kursu, w pełni przełożył się na umiejętności mojego dziecka. Indywidualizacja podejścia do kształcenia oraz prowadzenie zajęć w języku angielskim spowodowało, iż polecam szkołę OK English Course, jako profesjonalnego partnera w kształceniu młodzieży.
Jeszcze raz dziękuję za wkład w naukę dziecka

Z poważaniem,
Prof. dr hab. Monika Dobska

Szkoła językowa OK English Course jest znakomitym miejscem na rozwój i doskonalenie się w języku angielskim. Sposób prowadzenia lekcji w pełni mi odpowiada, gdyż można z tych zajęć wynieść wiele dobrego. Lektorzy są mili i dobrze wyedukowani i z pewnością mogą pomóc w zadaniach domowych czy też problemach z danego rozdziału języka angielskiego. Przez dwa lata uczęszczania do tej szkoły wiele się nauczyłem, co zaowocowało świetnymi wynikami testów gimnazjalnych (podstawa i rozszerzenie po 100%). Serdecznie polecam!

Paweł Sobala

Na angielskim podobało mi się:
-dzień, kiedy jemy tosty (Walentynki)
-kiedy piszemy sprawdzian
-kiedy kolorujemy kolorowanki (lekcje kulturowe)

Weronika Kornacka, kl. 3

Na angielskim podoba mi się, że mamy tablicę interaktywną. Podobają mi się też kolorowanki na lekcjach o świętach w Anglii.

Kuba Kaczmarek, kl. 3

Na kursie angielskiego podoba mi się, że panie są FAJNE, nie to, co w szkole 😉

Wojtek Kaczmarek, kl. 3

Na lekcjach w OK podoba mi się, że piszemy, czytamy i śpiewamy, bardzo mi się podoba. Nauczyłem się wszystkiego, hura!

Michał Binkowski, kl. 3

My również dziękujemy za naukę Daniel zadowolony na pewno od września wróci z siostrą.

Dorota Kuraczyk

DZIĘKUJEMY! FRANCISZKOWI SIE STRASZNIE PODOBAŁO I OD WRZEŚNIA REZERWUJEMY, NAJLEPIEJ PONIEDZIAŁKI 17:00

Adam Borucki

Dziękuję w imieniu swoim i Marysi za długą, ale przyjemną i konstruktywną drogę w edukacji angielskiego! Życzę sukcesów 🙂

Jolanta Węcławek

Polecam 😉 Profesjonalnie podejście, a przy tym przyjazna atmosfera.

Margareta Kiszmanowicz

Dziękuję za dotychczasową współpracę  i wysoki poziom lektorów udzielających korepetycji w OK English Course.

Przemysław Grodzki

Zajęcia z języka niemieckiego były bardzo interesujące. Podczas tych zajęć nauczyłem się wielu ciekawych rzeczy o języku niemieckim oraz o samych Niemczech. Pani lektor bardzo ciekawie tłumaczy wszystkie zasady gramatyczne, itp. Oceniam bardzo pozytywnie.

Maks Zawadzki

Miła atmosfera, spokojne lekcje, można się skupić, dobry sposób na powtórzenie dotychczas zdobytej wiedzy, fajny nauczyciel.

Jacek Skowron

Na zajęciach w OK najbardziej podoba mi się rozmowa po angielsku na początku lekcji i poprawianie mnie, kiedy zrobię jakiś gramatyczny błąd, a następnie pracowanie nad tym, aby się nie powtarzał.

Maksymilian Nowak

Uważam, że wygląd szkoły ułatwia naukę. Sale są przystosowane i posiadają nowoczesny sprzęt. Atmosfera w czasie kursu sprzyja pochłanianiu wiedzy, lektor pomaga w każdej sytuacji i nie wywiera na nas presji. Moim zdaniem warto zapisać się na kurs, ponieważ nie będziemy żałowali poświęconego czasu, a wyniesiemy wiele doświadczeń.

Maria Węcławek

Szukaliśmy „korepetycji dla leniwych przed maturą”, a teraz okazało się, że otrzymaliśmy profesjonalny coaching w pakiecie ze znakomicie zaplanowanym i zrealizowanym (bez stresu i ciśnienia) przygotowaniem do matury z języka angielskiego (poziom podstawowy i rozszerzony). I już sami nie wiemy, co jest cenniejsze.

W zeszłym roku ta sama sytuacja dotyczyła młodszego syna przed egzaminem gimnazjalnym.

Pozostajemy pod wielkim wrażeniem zaangażowania i indywidualnie dobieranych do ucznia metod dydaktycznych Pani Ani.

Te lekcje to nasza najlepsza inwestycja.

Z wyrazami wielkiego uznania i szacunku dla Pani Ani.

Rodzice obecnego maturzysty i licealisty z pierwszej klasy.

Monika i Krzysztof Skowron

Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy Pani Izabeli. Cieszę się bardzo, że Gabrysia trafiła właśnie pod jej skrzydła. Córka była zamknięta na język angielski. Pani Iza bardzo szybko znalazła na nią sposób. Jesteśmy w stałym kontakcie. Regularnie informuje mnie o postępach, które niewątpliwie bardzo szybko się pojawiły. Gabi nie może się doczekać kolejnej lekcji i z uśmiechem w nich uczestniczy. Pani Iza jest otwarta na dziecko a zarazem wymaga, lecz robi to dostosowując się indywidualnie do dziecka – a to świadczy o kompetencji i doświadczeniu. ratuluję takiego pracownika.

Anna Antończyk

Nauka języka angielskiego dla dzieci i dorosłych